Drevené korálky

Drevené korálky - galéria

Drevené korálky tvoria základ nášho sortimentu. V galérii si môžete prehliadnuť niekoľko ukážok korálkou. Klipnutím na náhľad sa ukáže väčší obrázok.

Korálky ponúkame buď samostatne na váhu alebo náramky z korálkou - náramky na ruku alebo korálkové náhrdelníky na krk. Pre rýchlu navigáciu v galérii použite nasledujúce menu:
Samostatné drevené korálky
Náramky z korálkou na ruku / korálky na krk
Kožené prúžky a remienky

Drevené korálky samostatné

Nižšie zobrazené obrázky sú len ukážkou nášho sortimentu samostatných drevených korálkou. Detailné informácie s možnosťou online nákupu nájdete v našom e-shope v sekciách drevené korálky triedené, drevené korálky mix.Náramky z korálkou na ruku / korálky na krk

Našim doplnkovým sortimentom sú náramky z korálkou, prípadne korálkové náhrdelníky. Sme schopní pripraviť náramky na náhrdelníky v ľubovoľnom farebnom prevedení podľa Vašich prianí. V tejto galérii uvádzame len niekoľko ilustračných fotografií. Viac informácií a možnosť online nákupu náramkov z korálkou na ruku i náhrdelníkov na krk nájdete v našom e-shope v sekciách náhrdelníky a náramky z korálkou.

Remienky, šnúrky z kože, koženkové náhrdelníky a ďalšie

Ďalším doplnkom nášho hlavného zamerania sú kožené remienky. Viac o týchto výrobkoch nájdete na stránke kožené remienky alebo v našom e-shope v sekcii šnúrky z kože, kožené prúžky a remienky.

Ďalšie informácie k sekcii drevené korálky na e-maile: info@drevenekoralky.cz

Vyššie zobrazené drevené korálky môžete nakúpiť v našom e-shope v sekciách drevené korálky triedené, drevené korálky mix, náhrdelníky, náramky a kožené prúžky a remienky.