Drevené korálky

Náhrdelníky a náramky ako reklamné predmety

reklamné predmety

Reklamné predmety, darčeky, darčekové predmety a tovar

Reklamné predmety z drevených korálkov majú veľa druhov využitia. Drevené korálky, náhrdelníky, náramky a ďalšie výrobky možu byť vaše reklamné predmety pre prezentačné účely na promo akciách. Tiež ponúkame náhrdelníky a náramky ako darčekové predmety a tovar - pre firemné, reklamné účely alebo pre školy.

Niektorí naši zákazníci


Maxxium ČR - Metaxa - Pre túto firmu a značku sme vyrábali reklamné predmety - unikátne korálkové náhrdelníky a náramky vo farbách slnka (žlto, modrá), teda vo farbách značky Metaxa.Reklamní agentura Kaspen - Reklamná agentura Kaspen - Pre významnú pražskou reklamnou agentúrů Kaspen sme v priebehu posledných rokov už niekoľkokrát vyrábali reklamné predmety (náhrdelníky) pre rôzne promotion akcie.Reklamní agentura Garp - Reklamná agentura Garp - Pre dalšiu pražskou reklamnou agentúru Garp sme v priebehu posledných rokov rovnako už niekoľkokrát vyrábali reklamné predmety (náhrdelníky) pre rôzne promotion akcie.Vento Bohemia - Pre spoločnosť Vento Bohemia, s.r.o., veľkoobchod drogérie, telovej a vlasovej kosmetiky a parfémov sme vyrábali propagačné náramky z drevených korálikov.Ars B - Spoločnosť Ars B, spol. s r.o. se zaoberá predajom čiapok, pokrýviek hlavy a textilného materiálu. Naša firma sa výrobou propagačných náhrdelníkov podieľala na propagácii výrobkov do zahraničia (Mexiko).Reklamné predmety - náhrdelníky a náramky

Sme rokmi preverená a spoľahlivá spoločnost a dodávame naše výrobky najvýznamejším reklamným agentúram a predajcom v Českej Republike. Naše výrobky z drevených korálkov (drevené náramky, náhrdelníky a ďalšie) sú často využívané ako reklamné predmety na prezentačných akciách, reklamné predmety podľa designu odpovedajúcemu vašej firme alebo organizácii, darčekové predmety a tovar pre vašich zákazníkov, reklamných a iných partnerov alebo zamestnancov. Reklamné predmety od nás vám zaručia kvalitnejšiu prezentáciu vašej firmy. Výrobky z drevených korálkov, náhrdelníky a náramky dodávame popredným reklamným agentúram a firmám už niekoľko rokov, naše skúsenosti sú teda rozsiahle. Vaše reklamné predmety pre darčekové a propagačné účely vám pomožu efektívne prezentovať vašu firmu alebo organizáciu. Drevené korálky, náhrdelníky a náramky sme schopní pripraviť tak, aby odpovedali vašim predstavám, prípadne Vám navrhnúť kreatívne riešenie korálkov, ktoré bude odpovedať účelu, pre ktorý ich potrebujete. Nech to už bude stánkový predaj či promo akcia vašej spoločnosti, sme pre Vás vhodný partner, o čom Vás radi presvedčíme.

Drevené korálky a výrobky ako darčekové predmety

Naše výrobky sú často využívné nielen pre reklamné účely ale aj ako darčekové predmety a tovar. Drevené korálky, náramky a náhrdelníky ako darčekový tovar sú využívané pre firmy, školy a iné účely. Náramky, náhrdelníky a iné výrobky z drevených korálkov sú často ideálnym sposobom ako vyriešiť váš dopyt po darčekových predmetoch a tovare pre akékoľvek účely. Radi uspokojíme všetky vaše potreby ohľadom designu tak, aby drevené výrobky (drevené náramky, náhrdelníky a ďalšie) odpovedali presne vašim potrebám.

Drevené korálky, náramky, náhrdelníky, korálkové závesy a ďalšie

Ponúkame vám drevené korálky a výrobky mnohých druhov, veľkostí a štýlov. Vaše propagačné predmety a výrobky z drevených korálkov pre reklamné, darčekové alebo iné účely možu byť drevené náhrdelníky, náramky, korálkové závesy, drevené hračky, stolné hry a veľa ďalšieho. Radi uspokojíme každú vašu potrebu a jednotlivé výrobky z drevených korálkov vám dodáme v tvaroch, farbách a množstve podľa vašich predstáv.

Pomocou tohoto formulára nám môžete zaslať dotaz ohľadne našich produktov, služieb a cien:
Meno
Spoločnosť
E-mail
Vaša správa